datcapaketservis.com internet adresini mobil cihazlara uyumlu şekilde yapılandırdık. Apple Store ya da Google Play mağazalarından uygulama olarak indirmeniz gerekmez. İnternet sitemizi mobil cihazınızda açın, internet programınızda " Ana Sayfaya Ekle " seçeneğini kullanarak sitenin ikonunu mobil cihazınızın ekranına indirin. Hepsi bu kadar. Datcapaketservis.com'da verdiğiniz sipariş sonrasında ilgili restoran tarafından aranır, siparişiniz teyyid edilir. Ayrıca siparişiniz sonrasında her iki tarafa da bildirim içeren epostalar otomatikman gönderilmektedir. 
Sitemizi Üye Olan İşletmelerin Telefon ve Eposta Adresleri, Haritadaki Yeri, ilgili işletmenin sayfasındaki "İşletme Bilgileri" sekmesinin altında yayınlanmaktadır, dilediğiniz gibi iletişim kurabilirsiniz. Ancak; 

Online yemek siparişi vermenin telefonla sipariş vermeye göre kıyaslanamaz avantajları var. En basit olarak telefondaki meşgul sesini duymayacak ve beklemeye alınmayacaksınız. Siparişinizin en küçük detayları bile - kola yerine diyet kola, haydari yerine süzme yoğurt - ilgili restorana çok daha doğru bir şekilde ulaştırılacak. Aradaki insan faktörünü minimuma indirdiğimizden sistemin güvenilirlik seviyesi de çok üst seviyelere ulaşıyor. Yani artık ´Lahmacun mu? Ben lahana dolması zannettim´ devri bitiyor.
İşletmenizi eklemek için bizi şimdi arayın. Sizi yerinizde ziyaret ederek, fotoğraf çekimleri ve işletme bilgilerinizi, menünüzü detaylarıyla işleyeceğiz. 

Nasıl Çalışır?
Biz diğer yemek siparişi portalları gibi sizin satışınızdan komisyon almayız. Bunun yerine yılda bir kez üyelik ücreti alırız. 

Biz diğer yemek siparişi portalları gibi sizin adınıza tahsilat yapıp, paranızı bekletip, sonra size transfer etmeyiz. Bunun yerine siparişinizi teslim ettiğinizde ücretini Kapıda Nakit/Kredi kartıyla tahsil edersiniz. 
Biz diğer yemek siparişi portalları gibi satışınızdan komisyon almaz, sizin adınıza tahsilat yapmaz, bunun yerine yılda bir kez "İşletme Üyeliği" ücreti alırız. 

Sitemizde 3 çeşit İşletme Üyeliği vardır. 

 • Ücretsiz Listeleme
  İşletme Adı, Fotoğrafı ve Lokasyonu Görüntülenir. Üyelik Ücreti Kaç Para?
  Üyelik sistemi 3 ayrı seviyelidir. 

 • Orta Seviyeli Listeleme
  İşletme Sınırlı Sayıda Menü Düzenleyebilir, Ürünlerini Satışa Açabilir, Müşteri Yorumları Alabilir. Ancak Bu Yorumlara Yanıt Veremez. Telefon, E-Posta ve Sosyal Medya "İşletme Bilgilerini" Sunamaz. 

 • Yüksek Seviyeli Listeleme
 • İşletme Sınırsız Sayıda Menü Düzenleyebilir, Ürünlerini Satışa Açabilir, Müşteri Yorumları Alabilir, Yorumlara Yanıt Verebilir. Kampanya Düzenleyebilir, Müşterilere Kampanya Bilgileri Gönderebilir.
  İşletme Ayrıca, Harita, Telefon, E-Posta ve Sosyal Medya İletişim Bilgilerini Sayfasında Sunabilir.